Detaylı Arama
bursailanlar.com Satılık Kiralık Emlak Oto Alışveriş ilanları ve daha fazlası

Bursa mobilya tamiri

Fotoğrafı Büyüt (Mega Foto)  İlan No 528688  
  • Bursa mobilya tamiri
  • Bursa mobilya tamiri
  • Bursa mobilya tamiri
  • Bursa mobilya tamiri
0, TL
Bursa / Nilüfer / Beşevler / BEŞEVLER
İlan Tarihi
 21 Kasım 2018
Web Sitesi
 http://bursamobilyatamiri.com/
İletişim Bilgileri
Bursa Mobilya Tamiri
Üyelik Tarihi 24 Mart 2018
Cep
0 532 ... .. ..

İş
0 532 ... .. ..
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması
http://bursamobilyatamiri.com/

Bursa mobilya tamirinde, yüzde yüz müşteri memnuniyetinin tesisi üzerine hizmet vermekteyiz. Firmamızın değerleri arasında ilk sırada bulunan ve kesinlikle taviz vermediğimiz konu, yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Ddeğerlerimizin başında, yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle birlikte hizmet kalitesinden asla vaz geçmeyen anlayışı gelmektedir.

Bursa mobilya tamiri olarak, konusunda uzman personel ile çalışmaktadır. Bursa mobilya tamiri’nde istihdam edilen tüm personel, kesinlikle kalifiye, uzman adaylar arasından seçilmekte ve tüm personelin periyodik olarak eğitim almaları, teknolojiden, yeniliklerden uzak kalmamaları sağlanmaktadır.

Önemli değerlerimiz arasında, uzman personel ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra mobilya sektöründeki tüm gelişmeler günü gününe takip edilmektedir. En son teknoloji cihazlar, ekipmanlar kullanılarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak konusunda titiz davranmaktayız.

Mobilya tamiri, Ahşap mobilya tamiri, Mobilya imalatı, Yatak odası, Mutfak, Çocuk odası, Ahşap Koltuk ve Sehpa, Ahşap Tamiri, Ofis Mobilyası Tamiri, Ofis Koltukları ve Amortisörleri Tamiri işlerinde kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve uygun fiyat politikamızla mobilya onarımı, mobilya yenileme, mobilya imalatı alanlarında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bursa mobilya tamiri sektöründe hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu sektörde yıllardır var olan firmamız, gerek mobilya tamiri, gerekse size özel mobilya imalatı ile Bursa ve çevre illerdeki vatandaşlarımızın güvenini kazanmıştır. Bu güveni daha ileri seviyelere çıkarıp, müşterilerimize daha kaliteli, daha uygun fiyatlı, daha modern, daha teknolojik hizmet vermek için arayışlarımız ve çabamız hiç durmadan sürecektir.

Bursa mobilya tamirinde, yüzde yüz müşteri memnuniyeti, kaliteli malzeme kullanımı, gelişen teknolojiyi yakından takip etme, sektöründe modayı yakından takip etme ve yeni trendler oluşturma satış sonrası hizmetlere önem verme gibi değerlerinden asla taviz vermez.

Bursa mobilya tamiri olarak en kaliteli işçilik ile mobilya onarımı, mobilya yenileme, mobilya tamiratı işlemlerinizi de gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde mobilyanızın orjinal ürünlerini kullanmak kadar, onarım ve yenileme işlemlerinin usta ellerde yapılması da önemlidir.

Bursa mobilya tamiri’nin gerçek birer sanatçı olan ustaları, ne cins malzemeden üretilirlerse üretilsinler tüm mobilyalarınızın onarım, yenileme ve tamiratını özenle gerçekleştirecektir. Ayrıca uzman ustalarımız her türlü ahşap ürününüzün de tamiratını en ince ayrıntılarına kadar dikkatle ve itinayla gerçekleştirecektir.

Saygılarımızla,

bursailanlar.com Satılık Kiralık Emlak Oto Alışveriş ilanları ve daha fazlası Bursanın en gelişmiş ilan sistemi, tüm 2.el ve sıfır ilanların sergilendiği platform sahibinden, sahibinden satılık, sahibinden kiralık, kiralık daireler, satılık daireler, 2.el oto, sıfır arabalar, araç fiyatları, 2.el alışveriş, alım-satım